KONST / Litografier / Färglitografi 7752085
nr 775 2085
Théo Tobiasse
(f. 1927)
Färglitografi , Théo Tobiasse (f. 1927), 43/350, motivets mått: 49x65 (fuktskador)
Théo Tobiasse, född 1927 i Jaffa, Israel, israelisk/fransk målare.
måndag 3 september 2012
kl 18:16:07
Théo Tobiasse
Läs mer om Théo Tobiasse